Řeznictví Uzenářství FARMÁŘ Praha Uhříněves

Řeznictví Uzenářství FARMÁŘ Praha Uhříněves

Řeznictví a uzenářství Farmář Praha Uhříněves je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších uzenářských specialit. Koupíte zde i čerstvé vepřové maso, vyzrálé hovězí a dobré kuřecí. Dát si zde můžete chutné chlebíčky, zákusky, dorty a k tomu dobrou kávu. V letě můžete posedět na zahrádce před prodejnou. Najdete nás v Uhříněvsi naproti Bille, kde se dá i bezplatně zaparkovat.

Uzeniny

Uzeniny Farmář jsou tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář Uhříněves patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa.

Řeznictví a uzenářství Farmář Praha Uhříněves

Řeznictví

Řeznictví Farmář nabízí čerstvé vepřové maso, vyzrálé hovězí a dobré kuřecí z českých chovů. Pro čerstvé maso máme speciální prosklenou lednici se speciálním světlem pro dozrávání masa.

Sladkosti a jiné dobroty

Nabídku naší prodejny jsme rozšířili o sladké a jiné dobroty. Když sladké dobroty tak pořádné zákusky a dorty. Nabídka skvělých zákusků a dortů je pestrá až se sliny sbíhají. Najdete zde oblíbené větrníky a venečky, tradiční indiánky, likérové špičky, makronky, zákusky v podobě malých dortíků v různých kombinacích ovoce, šlehačky a čokolády.
Mezi dorty se na vás usmívá višňový, mandlový dort, ovocný dort a další. Nechybí také italské tiramisu.

Široký výběr chlebíčků zastupují: vždy čerstvé klasické šunkové a vajíčkové chlebíčky, hermelinový chlebíček, gurmánský chlebíček, chlebíček herkules a další. Na svačinu si můžete dát obloženou housku, nebo některý ze salátů.
Pokud chystáte nějakou oslavu můžete si u nás objednat chlebíčky, zákusky a dorty z našeho nabídkového listu, který vám obsluha ráda ukáže.

Rádi vám uděláme dobrou kuvu nebo čaj, v horkých dnech osvěží skvělá zmrzlina.

Doplňkový sortiment

Jako doplňkový sortiment na naší prodejně v Uhříněvsi zakoupíte balené sýry, ale také paštiky ve skle mnoha chutí, ve skle máme i utopence, sádlo, nesmíme zapomenout na skvělé polévky. Pro milovníky zeleniny je to skvěle ochucená nakládaná zelenina; plněné papriky, pálivé feferonky, nakládaná jarní cibulka a další.
Ke všemu tomu možná přijde vhod čerstvé, křupavé a voňavé pečivo.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Řeznictví Uzenářství Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

 

Řeznictví Uzenářství FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Řeznictví a uzenářství Farmář Praha Uhříněves
Řeznictví a uzenářství Farmář Praha Uhříněves

Nahlédněte do prodejny Řeznictví Uzenářství FARMÁŘ Praha Uhříněves

Kde najdete Řeznictví Uzenářství Farmář Praha Uhříněves?

Adresa:
Ke Kříži 1672/11
104 00 Praha 22 – Uhříněves

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Pá 6:00 – 18:00 hod
Sobota 6:00 – 14:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966