Uzeniny FARMÁŘ Mladá Boleslav

Uzeniny FARMÁŘ Mladá Boleslav

Uzeniny Farmář Mladá Boleslav je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších potravinářských delikates. Je tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář Mladá Boleslav patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa, ale také paštiky, sýry a med s netradičními přísadami.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Řeznictví Uzenářství Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

Uzeniny FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Uzeniny Farmář Mladá Boleslav

Nahlédněte do prodejny uzenin FARMÁŘ v Mladé Boleslavi

Tým provozovny Uzeniny FARMÁŘ Mladá Boleslav

paní Marta
paní Marta
prodavačka
Ztělěsnění opavdové zkušenosti, pečlivosti a dobré nálady.
slečna Jana
slečna Jana
prodavačka
Přivítá vás milým úsměvem a skvělým přehledem o všech dobrotách na naší prodejně.

Kde najdete Uzeniny Farmář Mladá Boleslav?

Adresa:
Na Radouči 1236 (NC Albert)
293 01 Mladá Boleslav – Kosmonosy

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Ne 8:00 – 20:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966