Uzeniny FARMÁŘ Praha 10 – Vršovice

Uzeniny FARMÁŘ Praha 10 – Vršovice

Uzeniny Farmář Praha 10 – Vršovice je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších potravinářských delikates, kterou najdete přímo v NC Eden u pokladen prodejny Tesco. Je tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář Praha 10 – Vršovice patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa, ale také paštiky, sýry a med s netradičními přísadami.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Řeznictví Uzenářství Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

Uzeniny FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Nahlédněte do prodejny uzenin FARMÁŘ v Praze 10

Tým provozovny Uzeniny FARMÁŘ Praha 10 – Vršovice

paní
paní
prodavačka
Vždy usměvavá s dobrou náladou.
slečna
slečna
vedoucí
Stvoření zodpovědnosti a spolehlivosti.

Kde najdete Uzeniny Farmář Praha 10?

Adresa:
U Slavie 1527/3 (NC Eden)
100 00 Praha 10 – Vršovice

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Ne 8:00 – 20:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966