Otevřeno: 8:00 - 20:00 Po - Ne
Na Radouči 1236 (NC Albert) Mladá Boleslav – Kosmonosy

Vinotéka a uzeniny U FARMÁŘE Nymburk

Vinotéka U FARMÁŘE Nymburk

Vinotéka U FARMÁŘE Nymburk nabízí svým zákazníkům bohatý výběr vín a to jak vína stáčená tak i láhvová, vína v dárkovém balení, vína moravská, španělská i třeba maďarská. Najdete zde i různé pochutiny pro gurmány, které se k vínu a nejen k němu, určitě hodí. Doplňkovým sortimentem vinotéky jsou převážně ovocné destiláty v atraktivních obalech či v dárkovém balení.

Stáčená vína

Vinotéka U Farmáře Nymburk nabízí stáčená vína jak bílá tak červená či růžová, vína suchá, polosuchá i polosladká.
Jedním z dodavatelů stáčených vín do naší Vinotéky U FARMÁŘE Nymburk je společnost VINOSPOL Mutěnice, která má ve svém portfoliu široký sortiment sudových i láhvových vín ve všech cenových a kvalitativních kategoriích.
Například:
Suchá vína – Veltlinské zelené, Müller Thurgau, Chardonnay, Modry Portugal, Merlot, Tempranillo
Polosuchá vína – Pinot Gris, Gewürztraminer
Polosladká vína – Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Merlot rosé
Nesmíme zapomenout ani na další dodavatele stáčených vín do naší Vinotéky v Nymburce.
Vinný dům Bzenec – Ryzlink Vlašský (suché, bílé)
Vinařství Veselý z Malebné vesničky Moravský Žižkov na Břeclavsku dodává
Pálava (bílé víno)
Dornfelder (červené víno)

Láhvová vína

Vinotéka U Farmáře Nymburk nabízí samozřejmě i kvalitní moravská lahvová vína.
Láhvová vína z Rodinného vinařství Libor Veverka z malebné vinařské obce Čejkovice na Hodonínsku
Vinařství Tomáš KRIST naleznete v Miloticích u Kyjova, v podoblasti slovácké. Vinařství se specializuje výhradně na výrobu vysoce kvalitních přívlastkových vín pod značkou Milotské víno.
VÍNO HRUŠKA jehož historie vinařství sahá až do roku 1842 a najdete ji v katastru obce Blatnice.
Rodinné Vinařství U Kapličky bylo založeno roku 2005 a je zaměřeno na výrobu kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných ve vlastních vinicích a najdete je na Břeclavsku v obci Zaječí.
Rodinné vinařství Vydařilý Mutěnice.

Destiláty

Jako doplňkový sortiment Vinotéka U Farmáře jsou destiláty a jedním z našim dodavatelem je Rodinný ovocný lihovar Žufánek, díky kterému nabízíme zákazníkům slivovici v kvalitě, kterou znali pouze z domácího pálení. Pro výrobu používá ovoce z vlastních ovocných sadů o rozloze 15 hektarů a všechny v režimu ekologického zemědělství.
Nabízíme také velký sortiment originálních destilátů, likérů, medoviny a moštů lihovaru Karfíkův dvůr, který se nachází v obci Koštice. Destiláty si můžete zakoupit v široké paletě speciálních dárkových lahví.
Slivovice, Hruškovice, Staročeská meruňka, Staročeská hruška, Ořechovka, Česká kmínka, Punč a jejich dárkové balení nám dodává Sudličkova pálenice, která sídlí ve starobylém zemědělském dvoře, kde bývala kdysi zemanská tvrz střežící před loupežníky rušnou obchodní cestu na hrad Potštejn.

Uzeniny U FARMÁŘE Nymburk

Uzeniny U Farmáře Nymburk je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších potravinářských delikates. Je tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin U Farmáře Nymburk patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa, ale také paštiky, sýry a med s netradičními přísadami.

Vinotéka a uzeniny U FARMÁŘE se těší na Vaši návštěvu.

Nahlédněte do Vinotéky a uzenin U FARMÁŘE v Nymburce

Tým provozovny Nymburk

paní
paní
prodavačka
Vždy usměvavá s dobrou náladou.
slečna
slečna
vedoucí
Stvoření zodpovědnosti a spolehlivosti.

E-Shop běží pro testovací účely - žádné objednávky zatím nebudou vyřízeny. Skrýt