Otevřeno: 8:00 - 20:00 Po - Ne
Na Radouči 1236 (NC Albert) Mladá Boleslav – Kosmonosy

Přízeň našich zákazníků

Chtěli bychom poděkovat všem našim zákazníkům za přízeň, kterou nám projevují. Budeme se snažit i nadále poskytovat kvalitní služby a dodávat na Váš stůl ty nejlepší uzeniny v kraji.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ NA NAŠE UZENINY

Ohlasy

V prodejně Uzeniny Farmář jsem koupil vynikající maďarské klobásy. Dal jsem na doporučení pana vedoucího a udělal jsem dobře. Potřeboval jsem něčím zpestřit pohoštění pro návštěvu a povedlo se. První co bylo pryč, byly ty klobásy. Ještě, že nebydlím daleko a mají otevřeno až do osmy. Musel jsem tam běžet koupit další.

Jo a návštěva si koupila klobásy i domů.

ikonka-palec.jpg
Zdeněk N.spokojený zákazník

Musím říct, že jsem velmi spokojená s tím, co tyto uzeniny nabízí. Vždy zde najdu vše, co potřebuji a velmi ráda zde nakupuji. Je to taky díky tomu, že obsluha je vždy příjemná a dovedou poradit, případně doporučit něco dobrého.

ikonka-palec.jpg

Uzeniny Farmář v Mladé Boleslavi můžu jen chválit. Je zde velmi příjemná obsluha a velký výběr uzenin ze Slovenska, který jsem jinde neviděl. Protože má žena pochází ze Slovenska, chodíme sem nakoupit uzeniny a to hlavně, když mají přijet její rodiče. Tchán tvrdí, že tu máme lepší uzeniny než na Slovensku.

ikonka-palec.jpg
Tomáš R.věrný zákazník

Zasílat novinky a akce e-mailem.

Chcete mít informace, jak se říká, „z první ruky“? Přihlaste se k odběru novinek. Pokud budeme mít něco nového, nebo nějaké zboží v akci, DOZVÍTE SE TO JAKO PRVNÍ!

Koliba
Via Delicia
Warisch
Uzeniny Beta
Syrex
Hungaro Delikates
Včelařství Krejčí

E-Shop běží pro testovací účely - žádné objednávky zatím nebudou vyřízeny. Skrýt