Uzeniny FARMÁŘ Praha 5 – OC Lužiny

Uzeniny FARMÁŘ Praha 5 – OC Lužiny

Uzeniny Farmář Praha 5 – OC Lužiny je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších potravinářských delikates. Je tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář Praha 5 Lužiny patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa.

Uzeniny Farmář Praha 5 - OC Lužiny

Teplý pult

V Uzeninách Farmář OC Lužiny se můžete stavit na denně čerstvý, teplý pult.
Hlad nebo jen chuť na něco dobrého zaženete snadno, rychle a chutně!
Připravena je pro vás skvělá teplá sekaná, pečená kuřecí stehna, pečené uzená krkovice, pečená žebra či bůček a koleno.

 

Sladké dobroty

Pestrost naší nabídky by nebyla úplná, kdyby tu nebyly sladké dobroty. Když sladké dobroty tak pořádné zákusky a dorty. Nabídka skvělých zákusků a dortů je pestrá až se sliny sbíhají. Najdete zde oblíbené větrníky a venečky, tradiční indiánky, zákusky v podobě malých dortíků v různých kombinacích ovoce, šlehačky a čokolády.
Mezi dorty se na vás usmívá višňový, mandlový dort, ovocný dort a další. Nechybí také italské tiramisu.
Pokud chystáte nějakou oslavu můžete si u nás objednat chlebíčky, zákusky a dorty z našeho nabídkového listu, který vám obsluha ráda ukáže.

 

Doplňkový sortiment

Jako doplňkový sortiment zde zakoupíte balené sýry, ale také paštiky ve skle mnoha chutí, ve skle máme i utopence, sádlo, nesmíme zapomenout na skvělé polévky. Pro milovníky zeleniny je to skvěle ochucená nakládaná zelenina; plněné papriky, pálivé feferonky, nakládaná jarní cibulka a další.
Ke všemu tomu možná přijde vhod čerstvé, křupavé a voňavé pečivo.

Chloubou prodejny Uzeniny Farmář v OC Lužiny je příjemný usměvavý personál.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Uzenin Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

 

Uzeniny FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Uzeniny Farmář Praha 5 - OC Lužiny - teplý pult
Uzeniny Farmář Praha 5 - OC Lužiny - sladké dobroty

Nahlédněte do prodejny uzenin FARMÁŘ v OC Lužiny

Kde najdete Uzeniny Farmář Praha 5?

Adresa:
Archeologická 2256/1 (OC Lužiny)
155 00 Praha 5 – Stodůlky

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Ne 7:00 – 19:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966