Uzeniny FARMÁŘ Kladno

Uzeniny FARMÁŘ Kladno

Uzeniny Farmář Kladno je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších potravinářských delikates. Je tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář Kladno patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka, delikátní šunková tlačenka, uzená masa, ale také paštiky, sýry a med s netradičními přísadami.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Řeznictví Uzenářství Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

Uzeniny FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Uzeniny Farmář Kladno provozovna NC Central

Nahlédněte do prodejny uzenin FARMÁŘ v Kladně

Tým provozovny Uzeniny FARMÁŘ Kladno

Petra
Petra
prodavačka
Milá a profesionální
Martin
Martin
prodavač
Profesionál s velkým přehledem

Kde najdete Uzeniny Farmář Kladno?

Adresa:
Petra Bezruče 3388 (NC Central)
272 01 Kladno

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Ne 8:00 – 20:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966