Uzeniny FARMÁŘ Praha 9 – NC Fénix

Uzeniny FARMÁŘ Praha 9 – NC Fénix

Uzeniny Farmář Praha 9 – NC Fénix je prodejna vybraných uzenin, masných výrobků a dalších uzenářských specialit. Zakoupit si zde můžete i chutné chlebíčky, čerstvé zákusky a dorty. Najdete nás v nákupním centru Fénix u bočního východu z NC naproti Bille a prodejny DATART, Výhodou je bezplatné parkování v podzemním parkovišti nákupního centra a napojení na metro stanice Vysočanská.

Uzeniny

Uzeniny Farmář jsou tu proto, abyste si mohli zpestřit jídelníček o speciality nejen z české provenience. Najdete zde výběr těch nejlepších uzenin a masných výrobků z Maďarska, Slovenska a Česka.
Mezi tradiční světoznámé uzeniny z Maďarska samozřejmě patří maďarské klobásy, nechybí ani originální maďarská čabajka, nebo klobásky z mangalice.
Slovenské uzeniny tu zastupují slovenské domácí klobásy, uzená slanina, uzená panenka plněná tradiční slovenskou klobásou, uzené vepřové karé a další masné výrobky. Tyto uzeniny jsou uzené tradičním způsobem chladným kouřem v klasických dřevěných udírnách na bukovém dříví.
Do sortimentu Uzenin Farmář na Praze 9 v NC Fénix patří i tradiční uzeniny, jako jsou salámy, párky, tradiční domácí tlačenka a další zabijačkové speciality, delikátní šunková tlačenka, uzená masa.

Uzeniny FARMÁŘ Praha 9 - NC Fénix

Zákusky, chlebíčky a jiné dobroty

Nabídku naší prodejny jsme rozšířili o zákusky a jiné dobroty. Když dobroty, tak pořádné zákusky a dorty. Nabídka skvělých zákusků a dortů je pestrá až se sliny sbíhají. Najdete zde oblíbené větrníky a venečky, tradiční indiánky, likérové špičky, makronky, zákusky v podobě malých dortíků v různých kombinacích ovoce, šlehačky a čokolády.
Mezi dorty se na vás usmívá višňový, mandlový dort, ovocný dort a další. Nechybí také italské tiramisu.

Široký výběr chlebíčků zastupují: vždy čerstvé klasické šunkové a vajíčkové chlebíčky, hermelinový chlebíček, gurmánský chlebíček, chlebíček herkules a další. Na svačinu si můžete dát některý z chutných salátů nebo připravený usmažený vepřový řízek, smažené rybí filé či kuřecí kousky.
Pokud chystáte nějakou oslavu můžete si u nás objednat chlebíčky, zákusky a dorty z našeho nabídkového listu, který vám obsluha ráda ukáže.

Doplňkový sortiment

Jako doplňkový sortiment na naší prodejně v NC Fénix zakoupíte balené sýry, ale také paštiky ve skle mnoha chutí, ve skle máme i utopence, sádlo, nesmíme zapomenout na skvělé polévky. Pro milovníky zeleniny je to skvěle ochucená nakládaná zelenina; plněné papriky, pálivé feferonky, nakládaná jarní cibulka a další.
Ke všemu tomu možná přijde vhod čerstvé, křupavé a voňavé pečivo.

Přijďte ochutnat tradiční masné výrobky a další poctivé dobroty do Uzenin Farmář. Své řemeslo milujeme a vy to na chuti našich dobrot poznáte.

Uzeniny FARMÁŘ se těší na Vaši návštěvu.

Uzeniny FARMÁŘ Praha 9 - NC Fénix

Nahlédněte do prodejny Uzeniny FARMÁŘ Praha 9 – NC Fénix

Kde najdete Uzeniny Farmář Praha 9 – NC Fénix?

Adresa:
Freyova 945/35
190 00 Praha 9 – Vysočany

Telefon:
+420 720 289 449

E-mail:
info@uzeninyfarmar.cz

Provozní doba:
Po – Ne 8:00 – 20:00 hod

Provozovatel:
Torme s.r.o. IČ: 05720966